תקנון האתר

כל האמור בתקנון זה ובאתר זה כולו מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

אתרcom .www.matrefa (להלן- האתר) המנהל חנות וירטואלית, ומציע ללקוחותיו מידע ומכירת מוצרים שונים (להלן – השירותים). האתר מופעל על ידי תומר כרמל שיווק (להלן - החנות).

תנאי השימוש באתר

מטרפה מאפשרת לך לרכוש מוצרים ושירותים שונים באמצעות האתר, בדרך נוחה, מהירה, קלה ובמחירים אטרקטיביים ממיטב היצרנים, היבואנים והקמעונאים הפועלים בישראל.

כדי לבצע קניה יש לבחור מוצר, להזמינו ולהזין את פרטי המזמין ואמצעי תשלום.

חיוב הלקוח בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, מיד לפני שילוחו.

זכור: חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981, (להלן: "חוק הגנת הצרכן"), קובע כי במידה ובחרת לבטל את העסקה שלא עקב פגם בנכס נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין הנכס או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לך, רשאית matrefa.com לגבות ממך דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכשת או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם, ובנוסף דמי טיפול בסך 20 ₪. במידה והמוצר יצא ממחסנינו בדרך אליך יופחתו גם דמי המשלוח מסך הזיכוי.

כשרות לאתר

משתמש הקצה מצהיר בזאת כי הינו בעל כשרות משפטית על פי חוק להשתמש באתר זה ולהתחייב בחוזה (קנייה או מכירה) בהתאם לדין. מובהר בזאת כי השימוש באתר על ידי קטינים כפוף לאישור הוריהם או האפוטרופוס החוקי שלהם. ככל שמשתמש הקצה הינו מתחת לגיל 18, הוא נדרש לבקש מהוריו או מהאפוטרופוס החוקי שלו רשות לפני השימוש באתר, וכאשר משתמש הקצה עושה שימוש באתר, הוא מצהיר בפני מטרפה שקיבל רשות כאמור – לאחר שהוריו או האפוטרופוס החוקי שלו קראו בעיון רב את תנאי השימוש. האחריות לשימוש ופיקוח על הצפייה והשימוש באתר חלה על משתמש הקצה, הוריו או האפוטרופוס החוקי שלו בלבד, ומשתמש הקצה פוטר בזאת את מטרפה מכל אחריות בקשר לכך.

סוגי משלוח ומועד הספקה

מועד האספקה הינו עד 14 ימים, ובלבד שהימים שיבואו במניין הימים יהיו ימי עסקים.

דמי המשלוח הם בסך-35 ש"ח כולל מע"מ באמצעות תמנון משלוחים בהתאם לכתובת הלקוח וסכום ה"עגלה", ולפי בחירת החברה. לקוחות אשר מקום מגוריהם בישובים קטנים ו/או בקיבוצים, בישובים אשר מעבר לקו הירוק וישובים מרוחקים זמן המשלוח ויום המשלוח יהיה בהתאם לזמן החלוקה של חברת המשלוחים. במקרים דחופים במיוחד יש להיוועץ בעת ביצוע ההזמנה, על מנת למנוע עוגמת נפש של הלקוח.

מוסכם ע"י המזמין כי בכל מקרה של עיכוב במשלוח ע"י כוח עליון מסיבה שאינה תלויה באתר או במי מעובדיו, מוותר המזמין מראש על כל טענה או תביעה כנגד האתר וכי ידוע למזמין כי לאתר הזכות הבלעדית לבטל את העסקה שבוצעה ולהשיב את הכספים ששולמו אם שולמו למזמין.

איסוף עצמי:

         1. ניתן להגיע לאסוף את המוצרים מהמרכז הלוגיסטי אשר בצומת שילת רחוב חרמון אחד (ליד דפוס מודיעין) בתיאום מראש בטלפון 089589010הגנה על הפרטיות ומאגרי מידע

 1. מטרפה ו/או מי מטעמה נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע.כמו כן מטרפה מתחייבת לא להעביר פרטים אישיים לצד שלישי.
 2. מובהר כי על מנת להגן על סודיות המידע פועלת מטרפה באמצעות פרוטוקול לסחר אלקטרוני (SSL- Secure Socket Layer)  המשמש להצפנת נתונים מרגע הקלדתם על ידי הלקוח ועד להעברתם למערכת אתר מטרפה. ויודגש; פרטי כרטיסי האשראי של המשתמשים המבצעים פעולות באתר אינם נשמרים במערכות מטרפה מאחר ומטרפה נעזרת בחברה חיצונית לצורך סליקת כרטיסי האשראי. מובהר כי מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותה של מטרפה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי מטרפה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי מטרפה כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון, מטרפה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. 
  מטרפה 

 אחריות על המוצרים

 1. במקרה בו בעל האתר הוא  היבואן- במידה והמוצר פגום יש לפנות לבעל האתר בכדי לבצע בדיקה נוספת. זאת בכדי להסדיר את הנושא. בעל האתר יעשה את מירב בכדי לבחון בעניין האפשרות לתקן את המוצר ו/או להחליפו ככל הניתן.אמצעים סבירים לשימוש במוצר בהתאם לחומרים והמרכיבים של אותו מוצר ו/או הוראות שבאריזת המוצר. יודגש כי האחריות- תוקפה והיקף תחולתה תהיה בהתאם להקשר של המוצר, מרכיביו, ספקיו ומדיניות של אותו ספק חיצוני כאמור. במידה ואין פירוט לתחזוק המוצרים, הכללים המחייבים יהיו כמקובל בשוק ו/או בהתאם להוראות של הספק הכל בהתאם להקשר ולנסיבות המקרה והמוצר.
 2. כל מידע המוצג באתר ו/או ובקטלוגים, לגבי מוצרי האתר, טיבם איכותם נמסרו לבעל האתר על ידי ספקים של אותם מוצרים, ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של הספקים. הן בנוגע לכל נזק שנגרם משימוש במוצרים. החברה לא תהיה אחראית לאף נזק מלבד מקרה שהוא בשליטתה המלאה. גובה הנזק יהיה עד גובה ההזמנה בלבד.
 3. בעל האתר לא יהיה חלק מסכסוך שנגלע בין הצדדים השונים באתר ואשר בעל האתר אין לו עניין בו. הלקוח מצהיר כי יישא בעלות התגוננות בעל האתר הכולל הוצאות שכ"ט עו"ד אגרות וכיוצא בזה ככל שיוכנס להליך בו יש טענות כלפי כל צד אחר הקשור לאתר כגון שליחים צד ג' (חברת שליחויות).
 4. ככל שבעל האתר ייבצע את השילוח על ידי צדדים שלישים מטעמו. לפנים משורת הדין, יטפל בפניות הקשורות לשילוח כגון נזק שנגרם למוצר תוך כדי השילוחו/או עיכוב באספקת המוצר.
 5. בשום אופן בעל האתר לא יישא באף אחריות מאף סוג ישירה ו/או עקיפה בנזק ישיר ו/או עקיף ו/או הסתמכותי ו/או אחר לרבות בכל נושא אחר לרבות פגם בייצור ו/או איכות המוצר שלא הוא ייצר או ייבא.
 6. עם זאת בעל האתר ייעשה מאמץ סביר כחלק מהשירות של האתר לטפל בכל פניה אחרת ולפשר (בין הצדדים השונים- כל סכסוך שניראה כי בעל האתר יכול להועיל) ככל שישנה מחלוקת בין הלקוח לאיזשהו גורם הקשור לאתר.שירות לקוחות.

  שונות

  כל התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. ייתכנו הבדלים ושינויים בין מראה או צבע המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.


  


  

טואול - בניית אתרים