1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. כלי הגשה

כלי הגשה מומלצים לאירוח

שולחן מעוצב יהפוך כל ארוחה למעוררת תיאבון. אחרי שעמלתם שעות ארוכות במטבח בהכנת הארוחה הגישו אותה בצורה מרשימה עם כלי הגשה מתאימים. כל מטבח זקוק למספר כלי הגשה בסיסיים ושימושיים. אתם בוחרים האם לרכוש סט של כלים להגשה, כלים מדגמים שונים או כלים בעיצוב קלאסי שמתאימים לכל סגנון עיצוב. 


קערת הגשה גדולה 

תבשילים בשריים או צמחוניים נהוג להגיש בתוך קערת הגשה גדולה. את הקערה מציבים במרכז השולחן בצירוף כף הגשה. על גודל הקערה להתאים לכמות התבשיל ולמספר המנות. התבשיל יראה מעורר תיאבון ומזמין בתוך קערת ההגשה כאשר ישנה התאמה כמותית. אם תשתמשו בקערה גדולה בעבור כמות קטנה של תבשיל התוצאה תהיה קערה חצי ריקה (מראה לא מזמין). קערה גדושה יתר על המידה עלולה להישפך על השולחן ולהכתים את המפה. 


קעריות הגשה קטנות

שולחן עשיר יכלול סלטים ומזטים בקערות הגשה קטנות תואמות. הקפידו לבחור קערות בסגנון שתואם לשאר כלי ההגשה שלכם. כך תוכלו לייצור בעצמכם סט ייחודי של כלי הגשה מבלי להחליף את כל הכלים הקיימים. כדאי לרכוש כ-10 קעריות הגשה קטנות בכדי למלא את השולחן כולו בסלטים. אותן קערות הגשה שמיועדות לסלטים משמשות גם להגשת מרק. 

כלי הגשה לרכישה
סט סכום כסוף עם לבן

כפות הגשה חגיגיות

סט של כלי הגשה לא יהיה שלם ללא כפות הגשה תואמות. אם הסט שרכשתם לא כלל גם כפות הגשה תוכלו לרכוש סט של כפות בצבע כסף (מבריק או מט). על הכף להיות גדולה, עמוקה ובעלת ידית נוחה לאחיזה. כדאי לרכוש לפחות 3 כפות הגשה. 


טיפים לעיצוב שולחן חגיגי

1. בחרו גוון אחד או שניים והתמקדו בהם. 

2. אל תעמיסו את השולחן באלמנטים וצבעים (שולחן פשוט, נקי ואלגנטי). 

3. הקפידו לבחור קונספט עיצוב אחד בלבד (אפשרי זר פרחים במרכז השולחן). 

4. חפשו רעיון יצירתי לעיצוב מיוחד בהתאם לרוח החג, אופי האירוח ומצב הרוח. 

5. התאימו את העיצוב ואת סידור לכמות האורחים. 

אל תשכחו להוסיף לשולחן מגע אישי שלכם עם כרטיסי ברכה אישיים לאורחים, מנות מיוחדות או אלמנטים וצבעים שמאפיינים אתכם. השולחן יראה נהדר כאשר הוא יתאים לאופי שלכם, לסגנון העיצוב של הבית ולאופי של האירוע. 


מאמרים מומלצים


logo בניית אתרים