1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. משטחי סיליקון

משטחי סיליקון

משטחי סיליקון למטבח נקי

אם אתם אוהבים לאפות, אוהבים לאכול עוגות, אך לא אוהבים לנקות את המטבח אחרי האפייה – לנו יש בדיוק את מה שאתם צריכים. אחרי שתתנסו פעם אחת באפייה עם משטחי סיליקון לא תבינו איך הסתדרתם עד היום בלעדיהם. משטחי סיליקון מאפשרים רידוד של בצק על השיש או על השולחן ללא צורך בניקוי יסודי של המשטח לקראת העבודה עם הבצק. גם בסוף הרידוד לא תצטרכו לנקות את השיש היות וכל שאריות הקמח והבצק מתרכזות על משטח הסיליקון. 


דגמים חדשים של משטחי סיליקון נמכרים בכמה מידות עם סימונים לרידוד אחיד של הבצק. המשטח נדבק לשיש או לשולחן כך שאינו זז. עבודה עם משטחי סיליקון אידאלית בעבור כל סוגי הבצקים (גם בצק סוכר), שוקולד ומאפים מלוחים. משטח הסיליקון משמש חוצץ בין הבצק לבין השולחן כך שהעבודה הופכת הרבה יותר נקייה ונוחה. 


איך מנקים משטחי סיליקון?

בסוף השימוש אפשר לשטוף את משטח הסיליקון בכיור או להכניס אותו אל מדיח הכלים. הניקוי של המשטח פשוט ומהיר. הקפידו לרכוש משטח איכותי ותיהנו ממנו למשך שנים. סיליקון הוא חומר טבעי שאינו משחרר רעלים, מגלה עמידות בטמפרטורות גבוהות ומאושר לשימוש עם מזון. השימוש במשטחי הסיליקון חוסך לכם שימוש במטליות ניקוי חד פעמיות ונייר אפייה. אתם תורמים כך לאיכות הסביבה וגם חוסכים לעצמכם כסף. קנייה של משטח סיליקון איכותי היא ללא כל ספק השקעה נבונה לטווח הארוך. 


האם הבצק נדבק למשטח?

רוב הבצקים אינם נדבקים למשטח היות וסיליקון הוא חומר חלק. כאשר אתם עובדים עם בצק דביק כדאי לפזר מעט קמח על המשטח על מנת למנוע הדבקה ולאפשר עבודה נוחה. המשטח כן צריך להידבק מעט לשולחן או לשיש בכדי למנוע תזוזה. אם רידדתם בצקים עד היום על נייר אפייה שנוטה לזוז ממקומו, עם משטח סיליקון יהיה לכם הרבה יותר נוח. 


מה חשוב לבדוק כשרוכשים משטח סיליקון?

1. שימו לב למידות של המשטח. 

2. תנו עדיפות למותגים מוכרים שידועים במוצרים איכותיים. 

3. משטחים עם סימונים לרידוד מדויק יסייעו לכם לייצור מאפים אסתטיים וסימטריים. 

משטחי סיליקון לרכישה
משטח סיליקון דמוי רשת בצבע לבן

מאמרים מומלצים


logo בניית אתרים