1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. ציוד לאפייה

ציוד לאפייה

ציוד לאפייה שצריך בכל בית

אתרים שמוכרים ציוד לאפייה אונליין מציעים אין-ספור פריטים שהופכים את האפייה למהנה וקלה יותר. כך למשל, עם תבנית מעוצבת תצליחו לאפות בקלות עוגות מעוצבות כמו של קונדיטורים. אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בענף האפייה ומאבזרים כעת את המטבח, תגלו מהר מאוד שפע של כלים, תבניות, אביזרים וחומרי גלם. הבחירה לא קלה ומשמעותית לאיכות של המאפים העתידיים שלכם. אנחנו כאן בכדי להרכיב רשימה בסיסית של ציוד לאפייה ולהזכיר לכם שלא להעמיס את המטבח בפריטים מיותרים. 


ציוד לאפייה אפשר וכדאי לרכוש באופן הדרגתי. לאחר שאבזרתם את המטבח בציוד בסיסי תוכלו להתחיל לאפות ובהמשך הדרך לרכוש לפי צורך אביזרים נוספים. עם הניסיון תגלו אלו מאפים אתם אוהבים לאפות ואלו אביזרים נחוצים לכם להתייעלות, ניקוי קל וקישוט. אל תמהרו לרכוש ציוד יקר לאפייה מבלי לוודא שהוא אכן נחוץ לכם. 


רשימת תבניות אפייה חיוניות

1. תבנית עגולה עם מנגנון קפיצי לאפיית עוגות. 

2. תבנית אינגליש קייק ארוכה לעוגות בחושות, עוגות שמרים ולחמים. 

3. תבנית לאפיית פשטידות ועוגות פאי. 

4. תבנית שקעים לאפיית מאפינס, קיש אישי והכנת קינוחים. 


ציוד לאפייה בסיסי למטבח

על מנת לאפות בנוחות אתם זקוקים ל-3 קערות ערבוב איכותיות שמתאימות להקצפה. כדאי לרכוש קערת ערבוב גדולה (5 ליטר), קערה בינונית (2-3 ליטר), קערה קטנה (1/2-1 ליטר). אם תרכשו סט של קערות תוכלו לאחסן אותן אחת בתוך השנייה ולחסוך במקום. בעבור המסה של חמאה או שוקולד במיקרוגל כדאי לרכוש קערת פיירקס.

 

עבודה לפי מתכונים דורשת מכם דיוק רב. עליכם להקפיד להשתמש בכוסות וכפיות מדידה במידה בינלאומית. אם התקציב שלכם מאפשר זאת תרכשו גם משקל דיגיטאלי למטבח (רק כמה עשרות שקלים). רשימת ציוד לאפייה לא תהיה שלמה בלי קרש חיתוך איכותי ונוח, סכין חיתוך, מערוך, מברשת להברשה של מאפים בביצה או שמן, מגררת, מטרפה, נפה לקמח.


רשימת הציוד המתכלה תכלול ניילון נצמד, נייר אפייה, נייר אלומיניום. כעת נחוצים לכם רק מיקסר איכותי, תנור אפייה ומעבד מזון. סדרו את כל הפריטים החדשים במטבח ותתחילו לפנק את המשפחה והחברים במאפים נפלאים.

ציוד לאפייה לרכישה
כלי אפייה עם קמח עליהם

מאמרים מומלצים


logo בניית אתרים