1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. רינגים

רינגים

איך עובדים נכון עם רינגים

אפייה עם רינגים היא הסוד לעוגה עגולה יפהפייה. כאשר משתמשים נכון ברינגים האפייה אחידה והתוצאה היא עוגה עסיסית, גבוהה וטעימה. רבים מבין המתחילים בתחום האפייה חוששים מפני שימוש ברינגים. אנחנו כאן בכדי להרגיע ולומר שזה הרבה יותר קל ממה שחשבתם. 


איך מתחילים?

עוגה טובה מתחילה במתכון מנצח. זה הזמן לשלוף את המתכון המשפחתי לעוגת השוקולד הטעימה ביותר. היחס בין המרכיבים חייב להיות נכון ומדויק. כך למשל, אם המתכון שלכם לא כולל מספיק שומן העוגה תהיה יבשה. במידה ואין לכם עדיין מתכון מושלם לעוגה טעימה תוכלו למצוא מתכון כזה אונליין. חשוב לוודא שהמתכון ניתן על ידי קונדיטור. במידת האפשר כדאי לבחור מתכון שכבר הצליח לאנשים שאנחנו סומכים עליהם (כאלו שנמצאים באותה רמה ביכולת האפייה). 

לאחר הכנת הבלילה לעוגה הבחושה נוכל להעביר את התערובת לתוך התבנית שהרכבנו עם רינגים. כל שעלינו לעשות הוא לחבר נייר אפייה יחד עם רינגים בגודל מתאים. נרצה להניח נייר אפייה גם בתחתית וגם בדפנות. שימו לב שאתם מציבים את נייר האפייה נכון על מנת שלא יזוז ממקומו במהלך האפייה. הסוד הוא דחיפה של נייר האפייה אל המקום המתאים באמצעות הבלילה הכבדה. 

רינגים לרכישה
רינג בצורת חיה בצבע כסוף

שימושים של רינגים

אם תרצו לאפות עוגת קומות בה כל קומה קטנה מעט מהקודמת תצליחו לעשות זאת בקלות באמצעות סט של רינגים. סט הרינגים מתאים גם להכנת פשטידות ומאפי פאי מתוקים. אפייה עם בצק עלים מתאימה לרינגים. אפשר לחתוך בקלות תחתית בצק עלים לרינג, להוסיף מילוי ולסגור את המאפה עם עיגול בצק נוסף. הרינגים אידאלים גם בעבור הכנת חביתות והמבורגרים  בצורת עיגול סימטרי.


איך משחררים את העוגה מהרינג?

לאחר השלמת האפייה והוצאת העוגה מהתנור, יש להמתין כרבע שעה (המאפה מתקרר מעט) ואז להסיר בעדינות את הרינג. שימו לב, המאפה עדיין חם. אם נייר האפייה שעל הדפנות נדבק לעוגה, קלפו אותו בעדינות. אם החלק העליון של המאפה אינו ישר תוכלו להפוך את העוגה בזהירות ולקבל עוגה ישרה וסימטרית. אפיה עם רינג רק נראית מסובכת אך בפועל היא נוחה ומתאימה גם למתחילים. 


מאמרים מומלצים


logo בניית אתרים