1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. תבניות לאפייה

תבניות לאפייה

איך בוחרים נכון תבניות לאפייה

תבנית אפייה איכותית היא המפתח לאפייה מוצלחת. כאשר התבנית איכותית העוגה נשלפת בקלות ולא נדבקת לדפנות. בחירה חכמה בתבניות איכותיות היא השקעה נבונה לטווח הארוך. התבניות האיכותיות צפויות לשמש אתכם במשך מספר שנים. 


אלו תבניות לאפייה יש?

למטרת אפייה בסיסית כדאי להחזיק במטבח 3-4 תבניות לאפייה : תבנית עגולה קפיצית, תבנית אינגליש קייק, תבנית למאפינס ותבנית פאי לאפיית פשטידות. תבניות לאפייה נדרשות על מנת להכניס מאפים ותבשילים לאפייה בתנור. הצורה של התבנית קובעת לרוב את צורת המאפה כך שעלינו לדעת לבחור נכון תבנית מתאימה לכל עוגה או פשטידה. 


איזו תבנית מתאימה לכל מאפה?

1. תבניות לאפייה בצורת מלבן מתאימות לאפיית עוגות.

2. תבניות מאורכות מתאימות לעוגות בחושות, אינגליש קייק ואפשר להשתמש בהן גם לאפיית כיכר לחם (במידה ואין לכם תבנית ייעודית לאפיית לחם). 

3. תבניות מנג'טים מיועדות לאפיית עוגות אישיות. 

4. תבניות אפייה בצורת לב/פרח/כוכב מתאימות לאפיית עוגות יום הולדת ושאר עוגות לילדים. 

5. תבנית אפייה עגולה היא תבנית בסיסית קלאסית ושימושית שצריך בכל מטבח לאפייה של עוגות. 

6. תבניות אפיית לחמים או חלות בצורה של כיכר ממש כמו במאפייה. 

7. תבנית פאי לאפייה מאפים מתוקים ומלוחים. 

8. תבנית ייעודית לאפיית פיצה ביתית או פיתות. 

תבניות לאפייה לרכישה
תבנית לאפייה בצבע אפור עם עוגה אפויה בתוכה

מה חדש במדפי התבניות?

בשנים האחרונות אפייה הפכה לטרנד אופנתי ובהתאם התעורר ביקוש לתבניות איכותיות. תבניות האפייה המודרנית שונות, מגוונות ואיכותיות הרבה יותר בהשוואה לתבניות בהן האימהות שלנו אפו עוגות נהדרות. כיום אפשר למצוא תבניות סיליקון שאפשר לשלוף מתוכן בקלות את העוגה ותבניות בכל מיני צורות ודגמים. אם אתם אוהבים לאפות כדאי גם לכם לרכוש מספר דגמים מיוחדים ולאפות כך בקלות עוגות יפהפיות. 


איך בוחרים נכון תבניות סיליקון?

הכניסה של הסיליקון למטבח הפכה את האפייה לפעולה פשוטה ומהנה. עם תבנית סיליקון איכותית המאפה אינו נדבק לתבנית ואפשר לייצור מאפים מרשימים בקלי קלות. על מנת ליהנות מהתבנית עליכם לבחור נכון במוצר של יצרן מוכר עם תו תקן. למטרת אפייה על התבנית להיות עמידה לטמפרטורות גבוהות. בשביל הנוחות שלכם חפשו תבניות יציבות וקלות לניקוי. 


מאמרים מומלצים


logo בניית אתרים